2020-08-13 | WARSZAWA
Forum Hurtowe
Partnerem serwisu jest: Coface

Leasing dla osób prywatnych – czy jest możliwy?

Handel

Autor: Multimedia 0

Leasing konsumencki samochodu cieszy się dużym zainteresowaniem i nie ma w tym niczego dziwnego, ponieważ jest to świetna propozycja dla każdego, nie tylko dla właściciela firmy. Coraz więcej leasingodawców oferuje swoim klientom korzystną opcję dla osób prywatnych!

Możesz wziąć samochód w leasing nawet jeżeli nie jesteś właścicielem firmy! Wie o tym coraz więcej osób i chętnie korzysta z tej propozycji. Jest to bardzo rozsądna alternatywa dla tradycyjnego kredytu bankowego, który nierzadko jest znacznie droższą propozycją. Procedura nie jest skomplikowana i wygląda bardzo podobnie jak w przypadku zawierania tradycyjnej umowy leasingowej. Wystarczy, że leasingobiorca podpisze umowę z leasingodawcą i na określonych w niej warunkach będzie korzystał z zakupionego pojazdu. W zamian oczywiście musi on opłacać comiesięczne raty.

To nie zakup, a użytkowanie

Warto wiedzieć o tym, że leasing na samochód polega na użytkowaniu pojazdu, który jest zakupiony i należy do firmy leasingowej. Po zakończeniu trwania umowy możesz swobodnie zdecydować się na wykupienie auta na korzystnych warunkach, które są zawsze określone w zawieranej umowie. Właśnie dlatego tak ważne jest to, aby ją dokładnie przeczytać. Możesz również odstąpić od tego prawa. Wtedy samochód jest użytkowany przez firmę, a najczęściej sprzedawany na rynku wtórnym. Ty za to możesz zdecydować się na zawarcie kolejnej umowy i cieszenie się zupełnie nowym samochodem!

Procedura jest prosta

Firma CLS dba o swoich klientów, a także oszczędza ich czas. To oznacza, że doradca podczas rozmowy wyjaśni Ci wszystkie kwestie związane z umową i użytkowaniem pojazdu. Sama procedura jest niezwykle prosta i trwa zaledwie chwilę. Wystarczy, że złożysz kilka niezbędnych dokumentów, a następnie będziesz mógł korzystać z nowego samochodu. Pamiętaj o tym, że po zdecydowaniu się na leasing konsumencki jesteś zobowiązany do ubezpieczenia przedmiotu leasingu i jest to swego rodzaju zabezpieczenie całej transakcji. Na stronie firmy CLS znajdziesz kalkulator leasingu – https://cls.pl/kalkulator, dzięki któremu będziesz mógł dowiedzieć się, jakie koszty czekają Cię w związku z zawarciem umowy leasingowej. Szczegółowe informacje oczywiście zdobędziesz podczas rozmowy z doradcą! Zawsze pamiętaj o dokładnym przeczytaniu umowy, aby nie być zaskoczonym podczas jej trwania!

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    co