2020-08-06 | WARSZAWA
Forum Hurtowe
Partnerem serwisu jest: Coface

Giętarka do drutu oraz jej funkcje

Handel

Autor: Multimedia 0

Giętarkę do drutu produkuje się najczęściej ze stali o zwiększonej wytrzymałości. Jest przeznaczona do gięcia zarówno gładkich prętów zbrojeniowych, jak i żebrowanych. Może być poza tym wykorzystywana do gięcia rur, blach oraz profili.

Charakterystyczne cechy giętarki do drutu

Giętarka do drutu jest prostym i łatwym w obsłudze narzędziem, którym z jednej strony mogą posługiwać się profesjonaliści, z drugiej natomiast doskonale poradzą sobie osoby, nieposiadające doświadczenia w posługiwaniu się tego typu urządzeniem. Różnorodność modeli sprawia, że giętarka do drutu znajduje zastosowanie w wyginaniu wielu elementów, przy czym jej działanie jest powtarzalne i precyzyjne.

W przypadku łożyskowej giętarki do drutu, dzięki solidnemu łożysku oraz wyposażeniu w specjalną redukcję zakresu pracy, istnieje możliwość dostosowania narzędzia do wyginania prętów o określonych średnicach. Bez najmniejszych problemów można ją dopasować do potrzeb. Wystarczy w tym celu wykorzystać specjalny ogranicznik z dwoma oporami, które można dowolnie regulować.

Giętarka do drutu – zalety

Do najważniejszych walorów – poza parametrami technicznymi – giętarki do drutu należy zaliczyć jej wysoką wydajność oraz najlepszą jakość. Spełniająca wymagane standardy giętarka do drutu to najnowocześniejsze narzędzie, które jest wykorzystywane do wielkoseryjnej oraz zróżnicowanej pracy. Dzięki giętarce do drutu 3D istnieje możliwość odwijania drutu z kręgu oraz automatycznego gięcia.

Wyprodukowana z wysokogatunkowych materiałów giętarka do drutu jest niezwykle praktycznym i funkcjonalnym narzędziem. Wyróżnia się niezwykle solidną konstrukcją, co sprawia, że jest nie tylko wytrzymała, ale także odporna na uszkodzenia mechaniczne. Jedną z niekwestionowanych jej zalet jest niezawodność i bezawaryjność pracy, ponieważ – dzięki wysokim parametrom technicznym – można ją użytkować przez bardzo długi czas. Stanowi ponadto precyzyjne i funkcjonalne urządzenie, które sprawdza się w wielu gałęziach przemysłu oraz w budownictwie w bardzo trudnych warunkach pracy.


    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    co