Sprzedam folię stretch

P3Solutions

New member
Witam, nasza firma – P3S – oferuje bardzo dobrej jakości folię stretch tworzoną metodą CAST. Nasz produkt idealnie sprawdza się przy zabezpieczaniu różnego rodzaju towarów w transporcie oraz ułatwia stabilne magazynowanie ładunków paletowych przy równoczesnej ochronie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Współpracujemy z firmami spedycyjnymi, hurtowniami, z mniejszymi lub większymi sklepami, realizując zamówienia całotirowe oraz paletowe na terenie całej Polski.
W naszej ofercie znajdą Państwo folię jumbo, maszynową 200 i 300 % oraz folię ręczną o wadze od 1 do 3 kg netto. Jest to folia transparentna, biała oraz czarna. Posiadamy magazyn we Wrocławiu, realizujący zamówienia w terminie od 3 do 7 dni. Każdemu klientowi zapewniamy profesjonalną obsługę.
Jeśli są Państwo zainteresowani przedstawieniem szczegółowej oferty naszej firmy, proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Paweł Majerski
P3Solutions Sp z o.o.
pawel.majerski@p3s.pl
Mobile: 517 479 358

Anna Berg

New member
Ja kupując materiały pakowe, w tym folie stretch korzystam z usług pranapack.pl , szczerze mogę ich polecić, folie są wytrzymałe i w korzystnej cenie.

Marian Kot

New member
Dystrybucją folii stretch, i innych folii zajmuje się firma Angitu (angitu.pl/folia-pvc-rozciagliwa.php) , asortyment bardzo dobrej jakości , do tej pory się nie zawiodłem.

Ostatnia edycja:

Zibiaug

New member
Największy wybór folii Strech a także wielu innych wyrobów foliowych w firmie SABO z Krakowa. Realizują dostawy na całą Polskę.

Aga123

New member
Polecam firmę Folpolter II z Jasła. Profesjonalna obsługa, szybka realizacja. Dodatkowo firma wpisana na listę firm które wpłaciły gwarancje

Do góry