Producent toreb reklamowych z folii HDPE i LDPE

Opis firmy

Firma Folflex rozpoczęła działalność w 1984r. Mamy 30-letnie doświadczenie na rynku i tysiące udanych realizacji na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Nasza specjalizacja to torby i opakowania foliowe z firmowym nadrukiem wykonywane dla firm działających w różnorodnych branżach, dla firm małych rodzinnych i dla międzynarodowych korporacji. Wytwarzane przez Firmę FOLFLEX opakowania służą do bezpośredniego pakowania artykułów spożywczych takich jak: mięso, warzywa i owoce, pieczywo, itd. oraz także do przenoszenia dokonanych zakupów.

Oferta
Bardzo szeroka oferta produktowa jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klientów. Produkcja toreb typów koszulka, market, DKT, ucho o różnych wymiarach, grubościach i barwach. Miła i profesjonalna obsługa pomoże Ci przy wyborze odpowiednich paramentów, przygotowuje darmowa wirtualizację nadruku, niezobowiązującą indywidualną ofertę. Na prośbę klienta możliwość przesłania próbek z produkcji.

Dzięki profesjonalnej obsłudze nasz wyrób jest nie tylko opakowaniem, lecz także elementem reklamy, w postaci przemieszczającej się wizytówki. Opakowanie foliowe z firmowym nadrukiem nie jest zbędnym wydatkiem, ale inwestycją procentującą w działalności każdego przedsiębiorstwa.

Więcej informacji po zapytaniu ofertowym.
Kontakt
tel./fax. +48 89 751 35 87
email: folflex2@wp.pl
www.folflex.com.pl

sklep online: https://aleo.pl/pl/firma/88560870
 
W ofercie posiadamy reklamówki oxodegradowalne.[FONT=Helvetica, Arial, sans-serif]Produkowane z folii HDPE z dodatkiem TDPA ulegaja rozkładowi w ciągu 24 miesiący, bez udziału mikroorganizmów, pod wpływem czynników zewnętrznych światła i tlenu. TDPAŽ produkty biodegradacji tworzyw sztucznych są zgodne kontaktu z żywnością i spełniają normy obowiązującego USA, Kanady i Europy. Wyglądem nie różnią się od toreb HDPE. Są stosowane wyłącznie w torbach typu koszulka.
​Poniżej wysyłam link do oferty z wszystkimi paramentami takich toreb. Na naszym portalu na aleo można znaleźć również pełne informacje o wszystkich wyrobach oraz działalności naszej firmy. Gdyby pojawiały się jakieś pytania proszę o zapytanie ofertowe na e-mail: folflex2@wp.pl
[/FONT]
 
Ostatnia edycja:

Krystian Mojsze

New member
Hurtownia Centrum Zaopatrzeniowe West-Pack oferuje szeroki wybór praktycznych reklamówek LDPE i mlecznobiałych torebek foliowych HDPE, dostępnych w różnych rozmiarach. Mocne i wytrzymałe służą między innymi do przenoszenia zakupów, oraz segregowania i przechowywania różnych rzeczy. Znajdują one zastosowanie zarówno w gospodarstwie domowym jak i w sklepach, oraz obiektach gastronomicznych i handlowych. W sprzedaży dostępne są opakowania zawierające po 100 albo 200 sztuk torebek foliowych. Dla Klientów, którzy złożą zamówienie powyżej 150 zł dostawa na obszarze Szczecina gratis.
Więcej szczegółów tutaj:
 

peben

New member
Również potrzebowalibyśmy zamówienia określonej liczby torebek papierowych i foliowych. Możecie polecić coś w tym zakresie?
 

Damian Nowicki

New member
Najtańsze są firmy, które oferują swoje usługi w sieci. Wydaje mi się również,że zamawianie w taki sposób jest o wiele wygodniejsze. Wszystko załatwiasz bez problemu bez wychodzenia z domu. Polecam zorientować się w cenach w tej hurtownii;
http://www.grupafolflex.pl/

Mają tam dobre ceny na torby papierowe oraz foliowe z nadrukami. Poza tym realizacja zlecenia jest u nich wyjątkowo szybka.
 

Janusz Karpaty

New member
Również potrzebowalibyśmy zamówienia określonej liczby torebek papierowych i foliowych. Możecie polecić coś w tym zakresie?

Najtaniej będzie zamówić takie torby w hurtowniach. Możesz ewentualnie zorientować się w drukarniach internetowych. Wiele z nich daje możliwość wydruku na torbach papierowych.

Jeśli chcecie klientom zaproponować jakiś konkretny gadżet to jednak sugerowałbym zamówić torby materiałówe. Nie jest to taki duży wydatek, a takie torby będa dobrze pełniły rolę reklamową ( są widoczne z daleka jeśli ktoś je niesie)
http://www.openwear.pl/torby-bawelniane - dobre ceny ma na przykład ta hurtownia.
 

Komicki

New member
Warto postawić na nieco trwalsze torby, które z pewnością w znacznie bardziej skuteczny sposób przekonają potencjalnych klientów. :)
 

Wojtek Brno

New member
Grunt to mieć wybór. Jeśli chodzi o foliówki, to oczywiście część będzie wytrzymała a część bardzo słaba. To samo z papierowymi. Ale niektóre papierowe mają wzmocnione dno, więc wytrzymają więcej niż zwykłe. No i do tego niektóre firmy oferują również nadruk na woreczkach. Do tego różne kolory itp. Torby bawełniane przydadzą się raczej przy zakupach w dużych sklepach, ale na co dzień poręczne są te papierowe albo foliowe. Ja polecam top-opakowania , może i Wam będzie się podobała ich oferta https://www.top-opakowania.pl/kategoria/torby
 
Do góry