Eksperci Szczegóły

Witold Anusz,

Business CHALLENGER

Negocjator, trener negocjacji, trener sprzedaży, coach i metaCoach w tematach: skuteczne negocjacje systemowe, skuteczne techniki sprzedaży,zarządzanie sprzedażą i zarządzanie zespołem.

 
Ponad 20 lat doświadczeń własnych w sprzedaży na wszystkich możliwych poziomach. Od 15 buduje skuteczne zespoły handlowe lub poprawia skuteczność tych istniejących.

Przykład  wzrostu skuteczności zespołu handlowego. Pomaga opracować i/lub ulepszyć proces i procedury sprzedaży w firmach / działach handlowych.

 
Ulubiony komentarz klienta o jego pracy: "... najlepszy warsztat inajbardziej skuteczne negocjacje systemowe po tej stronie Atlantyku."
Orędownik holistyki w biznesie zgodnie z zasadą: "Myśl i Działaj Systemowo!".

 

Autor unikatowego systemu mierzenia poziomu umiejętności negocjacyjnych i budzenia uśpionego potencjału handlowego firmy. Wdraża sprzedaż i negocjacje systemowe. Prowadzi warsztaty umiejętności i skutecznego działania w sprzedaży i w biznesie. 
Mówca inspiracyjno-motywacyjny, przedsiębiorca.

Bywa ekspertem w tematach handlowych w TVN CNBC. Zapraszany jako prelegent na Kongresy i Konferencje Sprzedaży. Wyszkolił kilka tysięcy handlowców i kupców.
Więcej informacji tutaj:


. Listy referencyjne 
. Opinie uczestników 
. Przykładowa opinia 

blog: www.anusz.com