Eksperci Szczegóły

Łukasz Laskowski

Trener, konsultant

Trener i właściciel POZIOM 4. Specjalizuje się w tworzeniu i realizacji projektów rozwojowych dla pracowników przedsiębiorstw, w zakresie sprzedaży, obsługi klienta, samorozwoju, kreowania wizerunku, komunikacji i współpracy, budowania zespołów i zarządzania zespołami. Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i Wyższej Szkoły Bankowej na kierunku Akademia Trenera Biznesu.

Od 8 lat realizuje projekty szkoleniowo-doradcze w Polsce, przebywając drogę od koordynatora, trenera, metodyka szkoleń do dyrektora działu rozwoju zasobów ludzkich i właściciela firmy. Poza realizacją szkoleń zajmuje się kreowaniem, koordynacją, nadzorem merytorycznym, metodycznym i programowym projektów szkoleniowych, realizowanych w całym kraju.

Współpracuje z uczelniami wyższymi: Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie, Wyższą Szkołą Bankową w Toruniu i Bydgoszczy oraz Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jego pasją są ludzie. Są dla niego wyzwaniem samym w sobie. Lubi ich spotykać i poznawać. Dla niego na świecie nie ma nieznajomych, jest tylko całe mnóstwo znajomych, których jeszcze nie spotkał. Ponadto lubi odkrywać w ludziach potencjał i możliwości do osiągania ponadprzeciętnych celów, zmieniać otaczającą go rzeczywistość za pomocą pozytywnych przekonań oraz uczyć się bycia tu i teraz od swoich dzieci.