2020-07-09 | WARSZAWA
Forum Hurtowe
Partnerem serwisu jest: Coface

Co przemawia na korzyść noszenia identyfikatorów?

Biznes

Autor: Multimedia 0

Wystarczy wejść do sklepu, banku, biura czy chociażby apteki, aby zobaczyć na piersi pracownika plastikową kartę czy też powieszoną na szyi smycz z identyfikatorem. Dzięki temu wiemy, jak zwrócić się do danej osoby i jakie ona zajmuje stanowisko. Identyfikatory stanowią zatem duże ułatwienie i udogodnienie dla klientów, współpracowników, kontrahentów i pracodawców. Na identyfikatorach widnieją informacje o podstawowych danych osobowych, jednakże w połączeniu z dostępnymi na rynku technologiami mogą one służyć także jako karty wejściowe. Obecnie identyfikatory stanowią wręcz część firmowego systemu i są wykorzystywane do rejestracji czasu pracy oraz do kontroli dostępu.

Wiem kim jesteś i czy możesz wejść

Praktycznie w każdym zakładzie pracy stosowane są plastikowe identyfikatory, na których umieszczane są informacje o pracowniku – imię, nazwisko, stanowisko pracy. Często pojawia się na takiej plastikowej karcie również fotografia. Obecnie do produkcji identyfikatorów stosuje się różne techniki druku. Plastikową kartę można spersonalizować i umieścić na niej małą ilość grafiki za pomocą termodruku. Jeśli zależy nam na uzyskaniu najwyższej jakości druku i możliwości naniesienia na identyfikator dowolnej grafiki, to warto postawić na druk offsetowy. Godny polecenia jest także druk cyfrowy, szczególnie w przypadku wystąpienia konieczności dodrukowania identyfikatorów dla nowych pracowników.

Co przemawia na korzyść noszenia identyfikatorów? Z całą pewnością to, że dzięki nim możliwe jest szybkie i skuteczne zidentyfikowanie pracowników. Jest to bardzo ważne zarówno w przypadku klientów, jak i współpracowników czy pracodawców. Wystarczy spojrzeć na zawsze znajdujący się na wierchu identyfikator, aby wiedzieć, jak nazywa się dana osoba i jakie piastuje stanowisko. Zaletą identyfikatora jest także pełna współpraca z systemami rejestracji czasu pracy i kontroli dostępu. Identyfikator można w pełni spersonalizować. Stawiając na modele wysokiej jakości, można również liczyć na to, że będą używane przez długi czas.

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    co