2020-07-09 | WARSZAWA
Forum Hurtowe
Partnerem serwisu jest: Coface

Polski producent skarpet – cennik skarpet hurt

Biznes

Autor: Multimedia 0

Skarpety od wielu dekad stanowią integralną część stylizacji zarówno męskiej, jak i żeńskiej. Wcześniej jednak skarpety miały za zadanie w głównej mierze chronić nasze stopy przez butami oraz zachować odpowiednią higienę. Dzisiaj jednak skarpety stanowią coś więcej niż jedynie nudny i niezbędny element naszego wystroju. Skarpety, kolorowe lub wzorzyste mogą wprowadzić ciekawe urozmaicenie na co dzień a dodatkowo sprawić, iż inni zaczną nas traktować jak osoby odważne, nie bojące się eksperymentów. Poszukując idealnych skarpet dla siebie, znajomych oraz rodziny warto sprawdzić ofertę Polskich producentów skarpet, którzy oferują ogromną różnorodność modeli skarpet w atrakcyjnych cenach.

Jaką ofertę posiada polski producent skarpet

Różnorodna oferta producentów skarpet może być rozdzielona na różne kategorie modeli dostosowanych do konkretnych okoliczności. Jeżeli szukamy męskich skarpet, warto zwrócić uwagę na skarpety casualowe, garniturowe a także skarpety sportowe. Skarpety casualowe to model skarpet, które doskonale nadają się na sytuacje codzienne jak wyjście do pracy, szkoły, chodzenie po domu lub spotkania ze znajomymi i przyjaciółmi. W zależności od naszych preferencji mamy do wyboru cały szereg ciekawych, niebanalnych wzorów oraz kolorów, które sprawią, iż nasza na pozór stonowana kreacja nabierze nowego charakteru. Jeśli jednak szukamy skarpet eleganckich, warto zwrócić uwagę na specjalne, dłuższe skarpety garniturowe, które są oferowane zarówno w jednym kolorze, jak i przyozdobione modnymi wzorami. Dla osób aktywnych sportowo najlepszym rozwiązaniem jest wybrać specjalne skarpety sportowe, które pozwolą nam czuć się komfortowo bez względu na dyscyplinę sportu, jaką uprawiamy.

Jakie materiały są wykorzystywane do skarpet

Skarpety dostępne u producenta skarpet Socks Factory wykonane są z najlepszej jakości materiałów, które jednocześnie doskonale się prezentują, ale przede wszystkim pozwalają, by nasza stopa oddychała. W zależności od rodzaju skarpet, jakie chcemy zakupić, materiał wykorzystywany do ich wyprodukowania może być inny. Inaczej stworzone są skarpety casualowe a inaczej sportowe, w produkcji których szczególną uwagę należy poświęcić odpowiedniej przepuszczalności powietrza. Skarpety zarówno męskie, jak i damskie wykonane są z takich materiałów jak bawełna, a także wełna. Jeżeli chodzi o materiały syntetyczne, w produkcji skarpet najczęściej wykorzystuje się poliester, a także coolmax oraz thermocool. Takie materiały zapewniają bardzo wysoki komfort noszenia, świetną kolorystykę i dużą łatwość prania.

Jakie są ceny za hurtowe zakupy skarpet

W zależności od kroju, koloru oraz materiału skarpet, ich cena zarówno detaliczna, jak i hurtowa może się różnić. Najtańsze rodzaje skarpet to modele jednokolorowe, których cena zaczyna się już od 3 złotych za sztukę. Przy zakupie hurtowym 100 sztuk, możliwe jest otrzymanie rabatu w postaci 10 do 30 groszy za sztukę. Droższe modele skarpet czyli, skarpety wzorzyste lub różnokolorowe można zakupić już za 8 do 12 złotych. I w przypadku takich skarpet hurtowo również możemy liczyć na ciekawe rabaty procentowe lub kwotowe w postaci od 10 groszy do nawet 2 złotych w zależności od ilości zamówionych skarpet.

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    co